CAG Ölmez, Siberuzay Bölünmez!

Bir süredir sitenin kapalı hâlde olduğunun ve bu konuda herhangi bir şey söylemediğimin farkındayım. Sanırım CAG’yi takip eden herkese bir özür borçluyum bu yüzden. Tamamen hosting kaynaklı bir sorundu yaşadığımız ve sonunda daha güvenilir bir yere taşınarak durumu çözdük (en azından şimdilik öyle görünüyor). Bundan sonra uzunca bir süre sıkıntı yaşamayacağımızı düşünüyorum.

Bu zorunlu taşınma ve yazın getirdiği sakinlikle birlikte CAG’ye dair kafamdaki bazı ufak tefek değişiklikleri de denemek istiyorum. Tam olarak neler olacağını şimdilik söylemem mümkün değil ancak önümüzdeki günlerden itibaren buna dair işaretleri göreceksiniz. Her değişikliğe dair duyuru yapmayı düşünmüyorum ama okuyucuları da etkileyebilecek bazı büyük değişiklikleri sizlere sormayı ve yorumlarınıza göre hareket etmeyi düşünüyorum.

Bunun yanı sıra bundan sonra yazı tempomun daha da artacağını ve eğer her şey yolunda giderse başınızı daha çok ağrıtmayı ve daha fazla yerde karşınıza çıkmayı planladığımı söyleyebilirim.

Bir de son olarak bu var.

 

One thought on “CAG Ölmez, Siberuzay Bölünmez!”

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.