Oksijen Hakkında Bilmedikleriniz

Uzun süreli inceleme ve gözlemlerimin ardından vardığım sonuçlardan birisini sizlere açıklamak istiyorum. Bazı insanlar oksijenin zararlı olduğunu düşünüyor.

Uzun süredir gerçekten akla ve mantığa uymayan açıklamalar yapan, anlamı olmayan fikirlere inanan insanlar üzerine düşünüyordum. Bunun sebebi ne olabilir, aynı biyolojik yapıya sahipken onlarda beynin böyle verimsiz çalışmasına ne neden olabilir diye. Yaptığım gözlemlerin bana verdiği tek sonuç beyindeki oksijen eksikliği oldu. Beynin yetersiz oksijen ile çalışmaya çabalamasının böyle sonuçlar verebileceğini öğrendiğimde de bu tespitimden daha da emin oldum.

Arkadaşlar, oksijen zararlı değildir. Aksine insan için çok faydalıdır. Lütfen vücudumuza düzenli olarak almaya çalışalım.

(Hakkında yorum yapmak, tartışmak istediğim bir çok açıklama ve duruma ciddiyetle yaklaşmakta zorlanıyorum. Gerçekten akla ve mantığa uygun tartışmalar olduğunda ya da akla ve mantığa uygun cevapların kabul edileceği ortamlar olduğunda elbette yazacağım. Ancak şu koşullarda bu tartışmalara yapabileceğim en ciddi katkı bu olacaktır.)

One thought on “Oksijen Hakkında Bilmedikleriniz

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.