Başka İnsanların Mektuplarını Okuyup Yazı Yazıyorum

Futuristika, kurulduğu zamandan bu yana zevkle takip ettiğim ve Türkçe olarak internet dergiciliğinin hakkını veren sayılı yerlerden birisi. Böyle severek takip ettiğim bir yerde yazmış olmak da benim için ayrı güzel bir şey. Evet, Futuristika’da ilk yazım dün yayınlandı. Alan Moore’un doğum günü şerefine yazdığım yazımı buradan okuyabilirsiniz. Umarım bundan sonra Futuristika ekibiyle birlikte daha çok şey de yapacağız. (Değil mi Barış? :)

Önümüzdeki günler biraz yoğun geçeceği için çok fazla blog girme şansım olmayabilir (Cuma Postası’ndan taviz yok tabii ki), o yüzden bir kaç şey paylaşayım dedim bu duyuruyla birlikte.

*Perşembe günü MSGSÜ Felsefe bölümü 2012 Felsefe Günü var. Oldukça güzel bir program, ilgilenen herkesin gelmesini tavsiye ederim. Ben de gün boyu orada olacağım. Programa ve adres bilgilerine buradan bakabilirsiniz.

*Tor, internette anonimlik konularıyla az çok ilgilenmiş herkesin ismini duyduğu bir proje. Jacob Applebaum, Tor’u ve onun önemini katıldığı TEDx konuşmasında anlatmış. Oldukça dolu bir konuşma olmuş, izlenmeli.

*Bir Kim Boekbinder şarkısıyla bu blogu da kapatalım.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.